Kuruluşumuzdan Anlamlı Program

        Kuruluşumuz Fatih Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde bakım ve koruma altında bulunan çocuklarımızı biyolojik, fizyolojik, psikolojik, bilişsel ve sosyal yönden destekleyerek Ülkemizin müreffeh yarınlarının temellerini güçlendirmek amaçlanmaktadır. Kuruluşumuzda bakım ve koruma altında bulunan çocuklarımıza sosyal, kültürel, tarihi, dini, sportif ve akademik bir çok programlar düzenlenerek uygulanmaktadır. Çocuklarımızın topluma yararlı, ülkesine, milletine ve vatanına bağlı bireyler olarak yetişmeleri için çalışmalar yapılarak çocuklarımızın milli ve manevi değerlerinin oluşturulması amaçlanmaktadır.

        Bu kapsamda Fatih Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğümüzde bakım ve koruma altında bulunan çocuklarımız, Öğretmenleri Mehmet ÇAMURCU sorumluluğunda Türk Silahlı Kuvvetlerince düzenlenen Zeytin Dalı Harekatına desteklerini sunmak, asker abilerinin moral ve motivasyonlarını artırmak için bir dizi program gerçekleştirmiştir.

        Fatih Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde bakım ve koruma altında bulunan çocuklarımız Öğretmenleri refakatinde hazırlanarak bir program gerçekleştirmişlerdir. Yapılan programa İl Müdürümüz Sayın Ahmet KURT, Şube Müdürümüz Aytekin EZBER ve Kuruluş Müdürümüz İsmail Hakkı AYDIN katılarak çocuklarımızın hazırladıkları programı seyretmişlerdir. İl Müdürümüz Ahmet Kurt Beyefendi yaptığı konuşmada çocuklarımıza bu hassasiyetlerinden ötürü teşekkür etmiştir. Şiirler, ezgiler, marşlar, Kur’an tilaveti, dualar, resim sergisi ve sürprizlerin olduğu programda çocuklarımızın ortaya koyduğu çalışmalar göz doldurmuştur. Çocuklarımızın özverili çalışmaları sonucu ortaya çıkan programın sonunda, çocuklarımızın asker abilerine hitaben yazdıkları mektuplar teslim alınarak Genelkurmay Başkanlığına gönderilmiştir.


Sonraki Sayfa: Özel Milli Sporcumuz Türkiye İkincisi

Önceki Sayfa : Masal Kutusu