Kuruluşumuzda Bowling Turnuvası

          Kuruluşumuz Fatih Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde bakım ve koruma altında bulunan çocuklarımızın sağlıklı ve topluma yararlı bireyler olarak yetişmeleri, sosyal hayata uyum sağlamaları, gelecek yaşantılarını sağlam bir zemin üzerine inşa etmeleri ve psikososyal gelişimlerini desteklemek adına kuruluşumuz personeli ile çeşitli çalışmalar planlanmakta ve uygulanmaktadır. Kuruluş personelimizin hizmet verdiğimiz koruma altında bulunan çocuklarımızla kaliteli ve verimli zaman geçirebilmeleri, aralarında bulunan duygusal bağları ve iletişimi güçlendirmek ve aynı zamanda kuruluş personelimizin kendi içerisinde eşgüdümlü, motive edilmiş ve stresle baş ederek çalışmaları için eğitim, sosyal ve sportif faaliyetler planlanmakta ve düzenlenmektedir. 

         Bu kapsamda Kuruluşumuz Fatih Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde çocuklarımızın ve personelimizin birlikte katıldıkları bir Bowling Turnuvası düzenlenmiştir. Yapılan turnuvaya Trabzon Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Sayın Ahmet KURT ve Kuruluş Müdürümüz Sayın İsmail Hakkı AYDIN’da katılarak çocuklarımızın heyecanına ortak olmuşlardır. Turnuvada personelimiz ve çocuklarımız ortaya koydukları performansla çekişmeli mücadelelerin ortaya çıkmasına vesile olmuşlardır. Turnuvada dereceye girenler Kuruluşumuzda yapılan organizasyonla ödüllerini almışlardır.


Sonraki Sayfa: Kuruluşumuzu Trabzon İl Müftü Yardımcısı Ziyaret Etti

Önceki Sayfa : Trabzon SGK İl Müdürlüğü Personeline Ve Kaymaklı Gençlik Ve Eğitim Merkezi Öğrencilerine Kadına Yönelik Şiddet Konulu Farkındalık Eğitimi