Eğitimlerimiz Devam Ediyor

          İl Müdürlüğümüze bağlı kuruluşumuz Ortahisar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Eğitim ve Danışmanlık Birimi tarafından Kanuni İlkokulu öğrenci velilerine yönelik “Son Çocukluk Çağı ve Çocuk Yetiştirmede Güncel Konular” ve Kredi Yurtlar Kurumu ile  Avrasya Üniversitesi öğrencilerine yönelik ise “Madde Bağımlığı” konularında eğitim verildi.

          11-14 Aralık 2017 tarihleri arasında Psikolog Rüya ATAMER ile Sosyal Çalışmacı Uğur YARANLI tarafından KYK ve Avrasya Üniversitesi çalışanları ile öğrencilerine yönelik olarak “Madde Bağımlılığı” konusunda eğitim gerçekleştirildi. Öğrenciler ile personelin yoğun katılım sağladığı eğitimler; Trabzon’un çeşitli ilçelerindeki KYK’ya bağlı Kız ve Erkek öğrenci yurtlarında ve Avrasya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda yapıldı.

          14.12.2017 tarihinde saat 13.00’da ise MEB’e bağlı Kanuni İlkokulunda Kurum personelimiz Çocuk Gelişimcisi Senem YEŞİLÇİÇEK tarafından da öğrenci velilerine yönelik  “ 6-11 yaş Son Çocukluk Çağı ve Çocuk Yetiştirmede Güncel Konular “ konulu eğitim semineri verildi.  


Sonraki Sayfa: Mevlidi-i Nebi Haftasını Kutladık

Önceki Sayfa : Koruyucu Aile Hizmeti Tanıtım Toplantıları